Sobrado Pe Na Areia Villa
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Privat strand Adgang til strand |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Sobrado Pe Na Areia Villa tilbyder en indkvartering med en swimmingpool og et fuldt udstyret køkken.
Pocinho de Anchieta ligger på 4 km afstand, mens Itariru Waterfall ligger 2 km fra denne indkvartering. Strand- område af Itanhaém er nemt at nå. Gæsterne kan spise i Bar e Restaurante do Maneco og Restaurante Requint's placeret inden for 9-minuttets gåtur væk fra denne indkvartering. Praia Do Gaivota ligger ved siden af villaen.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
- Privat strand
- El-ladestation
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Adgang til strand
På værelset
- Dagligstue
- Havemøbler
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Sobrado Pe Na Areia Villa?
Gæster på Sobrado Pe Na Areia Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Sobrado Pe Na Areia Villa?
Du kan bo på Sobrado Pe Na Areia Villa med dit kæledyr.